Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Arcanum Bakım Süreci - Teknik Problem

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
Sayfa Önceki  1, 2

Generaationnext

04 Haziran 2019, 01:59 Alıntıyla Cevap Ver
Bakın arkadaşlar şurayada ilginizi çekmek isterim ki elinizi vicdanınıza koyun

Bu Server iflah olmaz çünkü playerlar ne istediyse tam tersi yapıldı ne yapılacak dense geçiştirildi edit basan basana oma rağmen oynandı haksız banlanmalar canı isteyen canı istiyeni banladı hadi ya bunları geçelim sıkıntı bunlar olmasın ULEN siz enayi misiniz benim anlamadığım bu serverin yaş ortalaması çok yüksek artık yıl 2019 olmuş en ufağımız 20 yaşında çoğumuz evli işte güçte üniversitesi bitmiş bunca şeye rağmen akşam gelip itemmi kascanız eski şevk olcak mı içinde hadi lan işten eve geliyim sınırla action atıyım yerine arena kasmak bilmiyorum ben istemem sizde istiyorsunuz ama nereye kadar eskiden sınırı ölen oyunu silerdi aynı mantığa dönersek sınırı olan olmucak sınırı olan paşa olacak bence eskiden iyi değildi sınırı olan reisti parayı basan şimdide boş adam reis olcak herkes yancısı kesilecek eskiden güzel olan şey online sayısı oyuna verilen önem str kasma isteği bunların hepsinin geçtiğini düşünüyorum ha bundan dolayı banları açın player gelir arcanum oynar demiştim artık oda nafile kısaca bu Server iflah olmaz hepiniz boş atıp duruyorsunuz bundan taa 6.7 ay önce Server iyi durumdayken kimsenin kimseye eyvallahı yoktu isterseniz dediğiniz gibi olsun ben çalışmadan kasmayı biliyorum zaten hadi herkese eyvallah

Amino Ased

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    2. sayfa (Toplam 2 sayfa) Sayfa Önceki  1, 2