Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Arcanum Test Süreci Hakkında.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
 Mesaj  Arcanum Test Süreci Hakkında.
Xara

Genel Yönetim
18 May 2023, 20:48 Alıntıyla Cevap Ver
Merhabalar,
Güncellemeler ile alakalı Rowan'ın atmış olduğu post haricinde bir bilgilendirme yapma ihtiyacı daha hasıl oldu.

Bilindiği üzere sunucuyu yeniden aktif hale getirmek için bazı hazırlıklara başlamış bulunuyoruz. Bunların ilkini sunucuya karakter ve item reset atarak gerçekleştirdik, devamında 48 saattir bizimle birlikte olan oyuncularımızdan gelen şikayetler ve talepler doğrultusunda oyun sunucusunu yaklaşık 3 hafta sürecek bir test sürecine almaya karar verdik. Bu süre içinde zaman zaman sunucuya bağlantı sorunları olabilir (restart kaynaklı).

Test aşamasında sunucuda oynamaya devam edebilirsiniz , görmüş olduğunuz hatalar , eksiklikler yada düşündüğünüz güncellemeler , yenilikler ile alakalı bizlerle bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Test süreci boyunca sunucudan , slot machine (kumar makinaları) kaldırılmıştır. Test aşaması sona erene kadar sunucuda herhangi bir item kasmayınız.
Sunucu test süreci boyunca , test kullanıcılarının action yapabilmesi için safe alanda 20:00 23:59 arasında ödül gate'i bulunacaktır. Bu uygulamanın sebebi test boyunca sunucuda herhangi bir şekilde kumar oynayıp bilet kasamıyor olmanızdır.
Sunucu test süreci sona erene kadar yapılan güncellemeler , Rowan'ın açmış olduğu güncelleme postu üzerinden aktarılmaya devam edecektir. Sürecin bitiminde daha detaylı bir güncelleme listesi paylaşılacak olup , sunucuya bir kez daha reset atılması durumu söz konusudur. Yenilenmiş ve daha iyi bir Arcanum için bizi takip etmeye devam edin.

İyi oyunlar

En son Xara tarafından 18 May 2023, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

18 May 2023, 21:53 Alıntıyla Cevap Ver
Gate var gelin diye bildirim atıyor discord, buraya bakıyoruz testmiş. Ne anladım bu işten?

Genel Yönetim
18 May 2023, 23:46 Alıntıyla Cevap Ver
Merhaba,
Her şeyin ücretsiz olduğu bir sunucu sanıyorum düşünülemez.

Test süreci boyunca akşam 20:00 23:59 arası gate açık olacaktır.

İyi oyunlar.

21 May 2023, 16:56 Alıntıyla Cevap Ver
Öncelikle sen ve şu diğer arkadaş rowan kimsiniz ? Taz nerede ?
Şeffaf olalım, kimin kim olduğunu bilelim de daha önce yaşanan şeyler yaşanmasın.

Genel Yönetim
22 May 2023, 14:36 Alıntıyla Cevap Ver
@papa

Sorgulayıcı üslubundan kurtulmanı tavsiye ediyorum.

Sorularının cevabına gelince , ben 2006 yılında açılan Arcanum sunucusunun ilk adminlerinden biriyim , sanıyorum o yıllarda sen yoktun , Rowan ekibimize yeni katılan bir diğer yönetici arkadaşımız.
Görev tanımlarına yada kim olduğumuza Arcanum ana sayfasının kadro kısmından göz atabilirsin.

taz , işlerinin yoğunluğundan ötürü aktif olarak oyun içinde bulunmuyor , güncelleştirme , sistem geliştirme ve düzenlemeler ile her zamanki gibi ilgileniyor, sunucu genel yönetimi tarafıma aittir.

Uzun yıllardır sunucuda olmadığımdan ötürü daha önce başına neler geldi ne yazık ki bilmiyorum.

İyi oyunlar.

Proje Lideri
23 May 2023, 00:21 Alıntıyla Cevap Ver
Bir süredir yeterli ilgiyi gösteremediğimizi biliyorsunuz. Eski oyuncularımızın istekleri doğrultusunda Arcanum'u tekrar canlandırmak için bir takım çalışmalar içerisindeyiz.

Xara bizim kurucu kadromuzdaydı, tekrar güç birliği yaptık. Khun ve Patrona oyuna ara verdiler. Ben de fırsat buldukça elimden gelen güncellemelerle sunucunun eski günlerine dönmesi için çalışacağım.

Eski ve yeni oyuncuları toplamak üzere eskisinden biraz daha farklı bir konsept hayal ediyoruz, sizden gelen tavsiyelere göre de güncellemelere açığız.

01 Haziran 2023, 02:54 Alıntıyla Cevap Ver
Bu server en son aktifken bir gamemaster vardı ve bu adam yoldan geçene STR deed dağıtırdı. Ayrıca serverda kimsede olmayan binekleri Shoopar soy isimli kankisine verirdi bununla da yetinmeyip sınır binekler, mareşal çar, isim değiştirme belgesi verirdi. Bu adam Josef'ti. Bu yüzden sorgulamıştır @Xara.

Genel Yönetim
03 Haziran 2023, 00:23 Alıntıyla Cevap Ver
Eski isimler neler yaptı bilmiyorum , kaldı ki söyleminize göre Admin priv olan bir kullanıcının bile item dağıtması mümkün değildir Arcanum standartlarına göre.

Geçmişi geride bırakmış bir Arcanum olarak geri dönüyoruz.

03 Haziran 2023, 17:03 Alıntıyla Cevap Ver
Xara demiş ki:
Uzun yıllardır sunucuda olmadığımdan ötürü daha önce başına neler geldi ne yazık ki bilmiyorum.

Bende senin birazcık sorgulama yapmanı tavsiye ediyorum.
Bilseydin veya benim postum üzerine böyle hemen tavsiyede bulunmak yerine sorup araştırsaydın bunun haklı bir sorgulama olduğunu sende anlayabilirdin.
Sen ne kadar eskiden yönetici kadrosunda olmuş biri olursan ol bende burada yıllarını vermiş bir oyuncuyum.
Bizler bunu sorgulayacağız ki bir daha başımıza gelenler gelmesin.
Yoksa emekleri boşa giden üzülen taraf hep ne yazıkki biz oyuncu tarafı oluyor.
Sizleri bilmesemde Taz'ı burada tekrar görmek güven verici.
Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Genel Yönetim
04 Haziran 2023, 11:00 Alıntıyla Cevap Ver
Yeni dönemde tekrar sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Sizlere de iyi oyunlar.

09 Haziran 2023, 20:17 Alıntıyla Cevap Ver
Benim pc banı açsanıza sebepsiz yere ban yedim

01 Mart 2024, 22:04 Alıntıyla Cevap Ver
https://hizliresim.com/swwkpop

kumar gate'ini kaldırmışsınız fakat britain'e gidip oynayabiliyoruz[/url]

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)