Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Arcanum: Adrenaline (12. Yaşımızı Kutluyoruz)

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
 Mesaj  Arcanum: Adrenaline (12. Yaşımızı Kutluyoruz)
taz
   

Proje Lideri
07 Ocak 2017, 23:55 Alıntıyla Cevap Ver
Yılların sunucusu Arcanum yeni çağa geçiyor: Adrenaline

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda yaptığımız oyun içi değişiklikleri size duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni yaşımıza girdiğimiz bugünlerde yaptığımız bu güncellemelerin, Arcanum'a adrenalin etkisi yapacağını ve altın çağına geri döndüreceğine inancımız tam.

İşte "Arcanum: Adrenaline" kapsamında yapılan güncellemeler:

Köklü sistem değişiklikleri:
- Rütbe sistemine geçildi. Tüm karakterlerin honor puanları (ölme/öldürme sayıları) sıfırlandı.
- Level/XP sistemi iptal edildi.

Oyun içi dinamikler:
- Bineklerin stat limitleri azaltıldı. Maksimum STR 2500, DEX 500 olarak değiştirildi. Değişiklik mevcut binekleri de etkiliyor, fazla statlar deed olarak otomatik geri verilecek.
- Tüm bineklerin damage ve armor değeri eşitlendi. Artık tüm bineklere STR/DEX basabilirsiniz.
- Binek satışı kaldırıldı. Binekler gün boyu dünyanın herhangi bir yerinde spawn olacaklar. Akşam saatlerindeki Moonglow spawnları ise devam ediyor.

Temizlik:
- Binek bolluğunu önlemek ve binek eşitliğini sağlamak için 700 STR altındaki tüm binekler silindi. (Loyal Steed, Killer's Llama gibi özel binekler hariç)
- Gereksiz itemların temizliği amacıyla bedava veya kolay elde edilen itemlara restart atıldı.

Ödüller:
- Artık öldürdüğünüz kişilerden kredi kazanıp, kazandığınız kredilerle aynı online kredi gibi STR/DEX Deed alabileceksiniz.
- Günün ve haftanın birincilerine otomatik olarak market TL'si hediye edilecek.

Herkese Hediye Market Puanı
Aramıza dönmek isteyen eski oyuncularımızı unutmadık. Online süresi 1 haftadan fazla olan tüm oyuncularımıza Arcanum Market'te kullanabilecekleri TL kredi hediye edilmiştir. Hediye miktarı online süreye göre değişmekte, 130TL'ye kadar çıkabilmektedir. Market kredinizi almak için oyuna bağlanıp oyunda bir miktar zaman geçirmeniz gerekiyor. Hediye market hesabınıza yüklendiğinde oyun içinde bilgi ekranı çıkacaktır.

Son olarak; yenilikler bunlarla son bulmayacak, kısa aralıklarla hoşunuza gidecek eklentileri oyuna dahil etmeye devam ediyor ve bu arada da oyun içi ile daha fazla ilgileniyor olacağız.

Saygılarımızla,
Arcanum UO Staff

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)