Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Bilgllendirme

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
 Mesaj  Bilgllendirme
taz
   

Proje Lideri
25 Şubat 2018, 23:15 Alıntıyla Cevap Ver
Değerli oyuncularımız,

Bildiğiniz gibi 12 senedir hiç kesintisiz size en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde, son zamanlarda yaşanan bazı olaylarla ilgili iddialar gündeme gelmişti. İddiaların bir kısmı aşırı olsa da, bir kısmının gerçek olduğunu tespit ettik. Bu sebeple bahsi geçen kişiyle ilişkimizi kesmiş bulunmaktayız.

Konuyla ilgili haksız bir şekilde temin edilmiş olabilecek item ve binekler için incelemeye devam ediyoruz. Tespit ettiğimiz tüm eşya ve binekleri silecek ve siz değerli oyuncularımızın hakkının yenmemesi için maksimum çabayı sarf edeceğiz. Olayların yarattığı kafa karışıklığı için üzgünüz, bizi anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz. Bu arada, sizlerle daha çok ilgilenebilmek için en yakın zamanda yetkili kadromuzu genişletmiş olacağız.

Son olarak, yaşanan olumsuzlukları bir miktar telafi edebilmek için, online kredi oranını 1 ay süreyle 3 katına çıkartmış bulunuyoruz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)