Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Rowan'dan size bir mesaj var!

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
 Mesaj  Rowan'dan size bir mesaj var!
Rowan

Game Master
31 Aralık 2021, 18:41 Alıntıyla Cevap Ver
Sevgili arcanum'un değerli player ve emektarları!

Öncelikle başlamadan, tüm herkesin yeni yılını arcanum ailesi olarak en içten dileklerimiz ile kutluyor, aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte musmutlu yıllar geçirmenizi diliyoruz.

Sunucumuz da oluşan ilgisizlikten ötürü hepinizden özür diliyoruz. Biz arcanum olarak, ultima online camiasın da bu kadar ilgisiz bir sunucu bırakacağımızı düşünemezdik. Lakin hepimizin de bildiği üzere yaşlar ilerledikçe sorumluluk yükü artmış ve bir düzen oturtana kadar bu böyle devam etmiştir.

Anlayacağınız türden söylemek gerekirse, özel hayatımız ağır basmıştır herkes de olacağı gibi, artık buradayız ve arcanum'u tekrardan zirveye taşımaya, değer vermeye, özen göstermeye ve ilgilenmek için canla başla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizlere yeni yılda daha atak, bol etkinlikli, yeni yıla özgü güzel sistemler ile gelmek isterdik lakin zaman hızlı geçti ve biz düzenlemeler yaparken ayın sonunun geldiğini bile unutmuştuk. Siz sanmayın ki bu ilgisizliğin sonucun da biz hiç bir şey yapmadık.

Arcanum olarak, sizlere en iyi şekil de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Arcanum sizsiz, bizsiz, taz'sız ve ilgisiz bir daha kalmayacaktır.

Arcanum'u özlediğinizi biliyorum, sizlerden şuanlık bir dileğimiz yok bütün herşey sizlerin insafına kalmış durumdadır.
Güvenir ve arcanum için el ele vermek isterseniz sunucumuz her daim açıktır.

Discord sunucumuz üzerinden, ' 𝐴𝑟𝑐𝑎𝑛𝑢𝑚 𝑈𝑙𝑡𝑖𝑚𝑎 𝑂𝑛𝑙𝑖𝑛𝑒 𝐷𝑖𝑠𝑐𝑜𝑟𝑑 𝑆𝑢𝑛𝑢𝑐𝑢𝑠𝑢 bizlerle irtibata geçebilir, discord adresimiz üzerinden istek şikayet bölümüne mesajlarınızı yazabilirsiniz.

Arcanum bir tanedir.
Başka bir, arcanum daha olmayacaktır.

Bu hayatta özenen değil, özendiren olun sözünün başlangıcıdır arcanum!

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

Joanna CavalRyman'$

Rütbe: Yüzbaşı
Honor Puanı: 5804

01 Ocak 2022, 20:37 Alıntıyla Cevap Ver
başka arcanum yok #kenetlenarcanum

Game Master
02 Ocak 2022, 11:23 Alıntıyla Cevap Ver
Herkesi discord sunucusuna ve oyuna bekliyorum.
Bir sıkıntınız bir şeyiniz olursa discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz..

İletişim; Rowan#5266

03 Ocak 2022, 18:48 Alıntıyla Cevap Ver
Arcanum tarihi boyunca aklı başında, profesyonel bir yetkilinin bir oyuncunun yorumuna böyle seviyesiz bir yorum yapıldığı görülmedi ki 10 senedir buradayım.

Ayrıca böyle bir açıklama, imla hataları, anlatım bozuklukları ve mesajın çok amatör kaçması da son 3 yılda gelip giden yetkili arkadaşların marifetleri.

Arcanum bir markaydı. Profesyonel olmak zorunda fakat samimi olmak zorunda değildi. Gerektiğinde ikisi harmanlanırdı yetkililer tarafından ama titizlikle.

Vazgeçin artık, yeni bir game master getirip şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz demekten. Boş vaatler bunlar, bu yetkili arkadaşta tez zamanda hayal kırıklığı yaşayacaktır. Ayrıca keşke açılsa/oyuncu görse biz de it gibi oynasak.

Ramazan ayı gelene ve geniş kapsamlı bir kapanma olana kadar kimsenin geleceği olmaz. O tarihlere yakın hareketlenir.

Arcanum'un adı sakız oldu. Bir tane bile oyuncunun sunucuya güveni kalmadı. İstikrar, adam kayırılması, yetkililerin player hesapları, guild yardımları. İlgisizlik, bir var bir yok olması. 2-3 sene evvel asaletiyle kapanacaktı. Unutulmayacak bir efsane olacaktı. Şimdi diğer sunuculardan bir farkı esprisi kalmadı anlayacağınız.

Her şeye rağmen, umarım çok büyük bir şekilde yanılıyorumdur. Başarılar.

- Ayrıca ilk defa Rowan ismini duyuyorum. Rowan'dan mesaj var, olmuş mu hiç? Taze gelen müjde mi verir? Aziz'den olsa Mert'ten olsa siteye giren adam heyecanlanır. Bari metini Taz yazsaydı, Taz veya Khun paylaşsaydı.

Staff Master
04 Ocak 2022, 23:59 Alıntıyla Cevap Ver
Ben hep buradaydım Emek verip yıllarımızı harcadığımız yeri unutacak değiliz. Görüyorum mesajlarınızı adımın geçmesi, insanların beni yaptığım işi gerçekten sevmeleri çok ama çok güzel bir duygu.

Keşke o eski günlere geri dönebilsek... Eskisi gibi vaktimiz olsa Sahur PvP leri, Questler vb bunları yapabilsek ama biraz zor bir durum, en azından benim açımdan. Ben her zaman destek olurum, sizleri çok seviyorum.

İyi forumlar

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et

Viper Redrena

Rütbe: Çavuş
Honor Puanı: 1190

08 Ocak 2022, 21:44 Alıntıyla Cevap Ver
Khun demiş ki:
Ben hep buradaydım Emek verip yıllarımızı harcadığımız yeri unutacak değiliz. Görüyorum mesajlarınızı adımın geçmesi, insanların beni yaptığım işi gerçekten sevmeleri çok ama çok güzel bir duygu.

Keşke o eski günlere geri dönebilsek... Eskisi gibi vaktimiz olsa Sahur PvP leri, Questler vb bunları yapabilsek ama biraz zor bir durum, en azından benim açımdan. Ben her zaman destek olurum, sizleri çok seviyorum.

İyi forumlar

Adam adını nasıl bir şifreleme sistemiyle tanıttıysa artık, ismi geçer geçmez mesaj geçiyor ve yanıt veriyor.

Gerçekten de artık bazı şeyler çok değişti. Zaman bizler için çok farklı akıyor. Ama hepimiz buraya öyle emek harcayıp öyle güzel vakit geçirmişiz ki, forumlara bakmaktan kendimizi alamıyoruz. Güzel vakit geçirdiğimiz günlere bir özlem edasıyla.
Oyunda düşman, gerçekte arkadaş olduğumuz bir topluluktu burası. Kavgalarımız Serp'te kalırdı.
Yetkili arkadaşlarımız bize yakın olduğu kadar bir o kadar da adildi. Arcanum u farklı kılanda bu seviyesiydi. Tabi ki inşallah düşünülenler hayata geçer de biz de vakit bulabilirsek tekrar bu toplulukta olmaya gayret ederiz ve elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)