Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Sahte Hesaplar Üzerinden Honor Kasmak (ÖN UYARI)

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
 Mesaj  Sahte Hesaplar Üzerinden Honor Kasmak (ÖN UYARI)
Saavenoz

08 Şubat 2018, 02:53 Alıntıyla Cevap Ver
Böyle bir Ön-Uyarı başlığı açma gereği duydum. Malum yapılan işlemler sonrası uyarılmadığına dair sitemler oluyor. Bir nevi yaptırımlara uyarılmıştınız demek için açtığımda söylenebilir.

Henüz sahte hesaplarla honor kasan görmedim, konu başlıkları da açılmadığına göre şu an herkes hakkıyla kasmaya çalışıyor denebilir.

Bu Hususta Uygulanacak Yaptırım:
*Ufak tefek şeyler için bir seferliğe mahsus ikaz edilir.

*İkaz aldıktan sonra sahte hesaplar ile honor kasmaya devam edilirse karakterinde bineği varsa aktarılır. Aktarıldıktan sonra ne kadar honor'a sahip olursa olsun karakteri silinecektir!

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

Likable CavalRyman'$

Rütbe: Mareşal
Honor Puanı: 111763

08 Şubat 2018, 12:43 Alıntıyla Cevap Ver
iyi güzel yazmışsın da bineğin aktarılması 'bence' doğru olmaz onun da silinmesi gerekir

Wilshere

08 Şubat 2018, 13:06 Alıntıyla Cevap Ver
Direk Silinsin bencede zaten bınegı aktardıkdan sonra yine devam eder bi kaybı olmuyacakki birde kastıgı ve kestiği charlarıda ban yerse bi nebze daha iyi olur

Armando Maradona

08 Şubat 2018, 15:29 Alıntıyla Cevap Ver
İyi niyet ile yazmışsınız ama iyilikten maraz doğar. Zamanında fake kasmış biri olarak, bunu okuyunca bana " yeni bir char açıp çaktırmadan kasarsam kârdayım, yakalanırsam da zaten ban tehdidi yok oh ne guzel " diye düşündürdü.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)