Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Güncellemeler

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Sayfa 1, 2  Sonraki
 Mesaj  Güncellemeler
taz

Proje Lideri
23 Şubat 2009, 01:29 Alıntıyla Cevap Ver
23 Şubat
- Bazı büyülerin cast time (atılma süresi) ve freeze time (hareketsiz bekleme süresi) değerleri değiştirilmiştir. Genel olarak cast time azaltılıp, freeze time arttırılmıştır.
- High Mage Robe giyildiğinde büyülerin freezetime süresi %15 kısalacaktır. Yani; normalde 2 saniye freezetime varsa 1.7 saniye olacaktır.
- High Mage Robe giyen karakterler yumruk yediklerinde %28 ihtimalle konsantrasyonları bozulmadan büyü atmaya devam edebilecekler.
- General Goods Vendor'a Aileden Atma Belgesi eklenmiştir. Bu belge ile aile reisleri ailesinde istemedikleri kişileri ailelerinden atabileceklerdir. Belgeye 30k karşılığında sahip olabilirsiniz.

En son taz tarafından 28 Şubat 2009, 14:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

Banlandı
23 Şubat 2009, 04:12 Alıntıyla Cevap Ver
Tam olarak bilmediğim için soruyorum, casting time ile freezing time arasında nasıl bir bağlantı var. Yani örneğin in energy bolt'da cast time 0.3 saniye azaltılıp freezing time 0.3 arttırılırsa bunun total etkisi ne olur

(0.3 saniye çabuk atılıp 0.3 saniye fazla olduğum yerde beklemek zorunda kalıcağımı biliyorum, bunun etkisi ne olur diye merak ediyorum.)

Banlandı
23 Şubat 2009, 05:47 Alıntıyla Cevap Ver
Teşekkür ederiz Taz ; en azindan pure magelerde söz sahibi olucak PVP'de

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder E-posta'yı gönder

23 Şubat 2009, 16:47 Alıntıyla Cevap Ver
Benim İsteğim Kimse Ezilmesin Hak Geçmesin..Sistem bu şekilde olursa bende pure mage olurum sıkıntı yok ama çeşitlilik bu şekilde azalır herkes pure olur.

Wariorlar eziliyor dediniz haklıydınız immune flan güzel oldu fakat pure mageler zaten ezilmiyordu kenardan kenardan kal vas çakan kenelere iyice yol açtınız.
Zaten pure mage kesmek kadar zor bişey yok An Nox + .heal + gm topuk yakala yakalıyabilirsen in mani yapar fizliyemezsn armor kalkanla 100 oluyor zaten.
Warior arkadaslar warlock arkadaslar bu hepinize haksızlık in noxu katana veya cutlasla fizlemye calısan arkadaslar %15 kısalan büyü süresiyle biraz zor fizlersiniz.Warlock arkadaslar artık an maniyi makronuzdan cıkarın zaten 1. sayfa büyü ile fizliyolardı artk an maniyide sizlerden hızlı atıcaklar.

Purelere yeni taktikler: Karşınızda warior varsa fazla söze gerek yok artık her türlü in noxu yedirip kısa süreli an mani ile çabucak kesersiniz.
Karşıdaki warlock ise clumsy le hç bişe attırmayın katanayi çektiğinde in noxu dayayın sonra ver an maniyi.Artık kıralsınız

İlginize Teşekkürler..

İsilyus Duman

Proje Lideri
23 Şubat 2009, 23:26 Alıntıyla Cevap Ver
tüm büyülerin cast time ı azaltıldı diye bir şey yok. o birkaç büyüde öyle. freezetime değerleriyle oynandı daha çok. freezetime sadece koşma süresini belirliyor.

24 Şubat 2009, 12:41 Alıntıyla Cevap Ver
Zaten İn Nox ve An Mani nin cast time ı azalsa yeter.Ben Pure Mage oldum şahsen bukadar avantajı kullanmamak yanlış olur.Dikkat ederseniz serverin bir çoguda geçti pure mageye.Şuan sistemi değiştirmeni beklemiyorum zaten tek karşı çıkan benim insanlar hiç umursamıyo pure avantajlıysa olurum abi diyip oluyo herkez : ) Umarım ileride herkez karşı çıkar ve özümüze döneriz. Yinede ilgin için teşekkürler.

İsilyus Duman

Proje Lideri
24 Şubat 2009, 13:39 Alıntıyla Cevap Ver
in nox ve an maninin cast timeları değiştirilmedi ki

Mesaj  Re: Güncellemeler
lampard

24 Şubat 2009, 20:39 Alıntıyla Cevap Ver
taz demiş ki:

- High Mage Robe giyen karakterler yumruk yediklerinde %40 ihtimalle konsantrasyonları bozulmadan büyü atmaya devam edebilecekler.

Diğerleri normal ama karakterleri eşitlemen lazım %40 ihtimal miss warlock+warriorun pure mageye karşı şansının 0 olması demektir bunu iyi bir oyuncu hemen anlar.

Ayrıca pure mage pvp esnasında avatajı olarak 'Rel Por' büyüsünü kullanır %40 ıskalamak demek senın ona ne büyü ile ne de vurarak pure mageyi kesebileceğin anlamına gelmektedir.Ben bu sistemin kaldırılmasını ıstıyorum çünkü pure mageler bu sefer en iyi karakter haline gelip pvp esnasında onları kesebılecek bır karakterın bulunmadıgı anlamına gelır.

Eğer ki sen %40 ihtimal düşürülmicektir diyorsan warlocklarada özellik eklemen gerek diye düşünüyorum .

Çünkü,Pure magelere karşı pvpde hiç şansımız yok wrest kovalıyorum yumruk vuramıyor karakter hiç adil değil.

Derhal ilgilenin lütfen.. Söz konusu eşitlik,adalet!

Proje Lideri
24 Şubat 2009, 21:19 Alıntıyla Cevap Ver
ıskalama olayı sadece wrestlingde geçerli, katana ile vurursanız fizzle oluyor yani. oran çok fazla gelirse %35-30 gibi bir değere çekilebilir ileriki zamanlarda.

sonuçta yaptığımız her şeyi sınıflar eşit olsun diye yapıyoruz. hiçbirimizin pure mage charı yok merak etmeyin

24 Şubat 2009, 23:43 Alıntıyla Cevap Ver
taz demiş ki:
hiçbirimizin pure mage charı yok merak etmeyin

ahahaha

25 Şubat 2009, 09:37 Alıntıyla Cevap Ver
Anex kaLvas Porcor Atmak Icın Adamın Oyundan Dusmus oLması Lazım HeraLde Castten Sonra Hareket EdıLmıo oLdugun Yerde Beklıcen Anca Ole Yıcek

25 Şubat 2009, 09:44 Alıntıyla Cevap Ver
Bişi Daha Var Bu %40 Parry oLayı Acayip Saçma oLmus Wrest Adam Kalvas Yiyo Adam Bide Shield Çekse Yemediği Büyü kaLmıcak ... P.Mage Acayip Abartmışssınız Şaka Maka .. Zati Mana Sıkıntısı Yok Adam Anmanı Combo Yapıodu Onda Zorlanıoduk . Sımdı Anmanı deqıL Corpor Combo Yapsa Durduramıcaz...

25 Şubat 2009, 12:31 Alıntıyla Cevap Ver
kaç kişi pvp yapıyor kı zost u olan adam bıle pusuya çekmeye calısırken wreste yuzde 40 parry olayı neyı degıstırır kaldı kı.
wrestlıng ıle mageeye işkence çektirme olayı bıttı en azından 2 kısı takılıyo bı mageyı kstırıyo gözüne wrest sürekli fizle edıyo digeri tokatlıyo buyu atmasına ızın vermıyoolar bu mu mantıklı yoksa wresti parrylmek mı mantıklı?

adam 140 dex yapıyor wrstle dalıyor. her vurusu fızle zaten sanıyede kaç kere vuruyo bu cok daha mantıksız bence

25 Şubat 2009, 12:36 Alıntıyla Cevap Ver
Bi Oyna P.Mageye KArşı WrestLe Görürüm Seni Nerde GörülMüş Wrest Adamın P.Mageden Corpor Yediği Adama 5 Kere Yumruk ATıonHepsi Miss Bu Mantıklı Demi 2 Corpor Yesen MEftasın Bi P.mageyLe Kapış Ondan Sonra Yorum Yap...

25 Şubat 2009, 13:18 Alıntıyla Cevap Ver
Pure Mageler için cok guzel olmus %40 oranı pm ler rahatca oynayabilicekler

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 2 sayfa) Sayfa 1, 2  Sonraki