Forum Ana Sayfası -> Kurallar -> Arcanum Geri Ödeme Koşulları

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz
 Mesaj  Arcanum Geri Ödeme Koşulları
taz
   

Proje Lideri
21 Eylül 2011, 00:00 Alıntıyla Cevap Ver
Arcanum Geri Ödeme Politikası

Bu iade politikası Arcanum.gen.tr sitesi üzerinden faaliyetini yürüten Arcanum UO Sunucusu'na bağlı Arcanum Market içindir. Arcanum Market'te satılan ürünler, oyun içindeki karakterler için geçerlidir ve önem arz eder. Ancak, satılan bu ürünlerin oyun dışında bir değeri yoktur ve hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Oyun içindeki karakter, kullanıcı hesabı, eşya, oyun parası, vb. gibi şeylerin satılması, değiş-tokuş edilmesi veya kiralanmasına, tarafımızdan izin verilmemektedir. Kullanıcı hesabı paylaşımı veya satışı, her kullanıcının kayıt olurken kabul etmek zorunda olduğu Arcanum Kullanıcı Sözleşmesi'ne direkt olarak aykırıdır.

Arcanum Market'e ödeme yapan kişiler, 18 yaşından büyük olmak zorundadır. Ödeme yaparak ve T.C. Kimlik numaranızı girerek, 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtmiş olursunuz.

Geri Ödeme Koşullarımız

Yapmış olduğunuz ödemelerde, Market hesabınıza yüklenen krediyi (TL) hiç kullanmadıysanız, yedi (7) gün içinde ödemenizin iadesini talep edebilirsiniz. İadeniz parayı yatırmış olduğunuz yöntem ile üç (3) iş günü içinde size iade edilecektir.

Binek İadeleri:
Binek iadeleri ve iade şartları ile ilgili detaylı bilgi, kurallar arasında mevcuttur. Karaktere alınmış ve kullanılmış bir bineğin para olarak iadesi mümkün değildir. Ancak bazı durumlarda bineklerin oyun-içi iadesi yapılmaktadır. Bu özel durumlar Binek İade Kurallarında belirtilmiştir.

Eşya İadeleri:
Arcanum Market vasıtası ile satın almış olduğunuz eşyaları, eğer oyun-içi karakterinize aktarmadıysanız, hiç kullanmadıysanız, yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Daha önce kullanılan eşyaların iadesini kabul etmemekteyiz. İadeler yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak yapılacaktır.

Kullanıcı, satın almış olduğu ürünün veya ürünlerin, tamamını veya bir kısmını kullandıysa, iade yapılmamaktadır. Satın alınma tarihinin üzerinden yedi (7) gün geçtikten sonra yapılan iade talepleri de kabul edilmemektedir.

Kullanıcı hesabının güvenliğinden kendisi sorumludur. Oyuncunun hesabı, internet ortamında üçüncü şahısların eline herhangi bir şekilde geçebilir. Bu gibi durumlarda oyuncunun yaşayacağı mağduriyetten oyuncu kendisi sorumludur. Bu konuda Arcanum yetkili kadrosu herhangi bir sorumluluk almaz. Bu tip bir mağduriyete dayalı kaybolan/aktarılan eşyalar marketten alınmış olsa dahi geri iade edilmez.

Herhangi bir kullanıcının hesabı, gerekli görülen herhangi bir sebepten dolayı (bu sebeplerin kapsamı çok geniştir) yöneticiler tarafından süreli veya süresiz kapatılabilir. Bu kullanıcı, Market'ten ürün almış, oyun-içi karakterinde satın aldığı ürünleri bulunan bir kullanıcı da olabilir. Yasaklanan/kapatılan hesaplardaki ürünlerin (eşya veya binek) iadesi yapılmamaktadır. Arcanum'da hesabın kapatılması için birçok sebep olduğu için, sadece ufak bir huzursuzluk çıkaran bir kişinin bile hesabı kapatılabilir. Kullanıcılar bu durumda herhangi bir hak talep edemezler. Oyunda oynayan veya alışveriş yapan tüm kullanıcılar bunu bilirler.

Bu kurallar yöneticiler tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir: cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)