Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Hazine Sistemi

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
 Mesaj  Hazine Sistemi
taz

Proje Lideri
16 Ocak 2013, 04:17 Alıntıyla Cevap Ver
Oyuncuların bireysel olarak da zaman geçirebilmelerine olanak sağlayan hazine sistemi oyuna eklenmiştir. Sistem bilindiği üzere, hazineyi bulup, hazineyi koruyan yaratıkları öldürüp, hazine ganimetlerine sahip olma üzerine kuruludur. Detaylı bilgi hazine sistemi sayfasındadır.

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

16 Ocak 2013, 04:19 Alıntıyla Cevap Ver
Detaylı bir map koysanız siteye. dungeonları içeren.

Proje Lideri
16 Ocak 2013, 04:32 Alıntıyla Cevap Ver
https://www.arcanum.gen.tr/ultima-online-harita-sosaria.html

harita bu sayfamızda mevcuttur. ( menüde ultima online -> harita )

ek olarak: arcanum'un haritasında bazı alanlar farklı isimle geçebildiği için isimler %100 örtüşmeyebilir. bununla ilgili önümüzdeki günlerde çalışma yapılacaktır.

16 Ocak 2013, 09:10 Alıntıyla Cevap Ver
Gemi eklerseniz iyi olur bulamıyoruz böle

16 Ocak 2013, 09:23 Alıntıyla Cevap Ver
Ayrıca taştan lockpick ve cartography skilli seçilince skill sıfırlanmıyor buton eklememişsiniz ilgilenirmisniz

16 Ocak 2013, 12:50 Alıntıyla Cevap Ver
İşte bu

16 Ocak 2013, 13:48 Alıntıyla Cevap Ver
gemi eklenmesi gerekiyor shamede ufak adacıklarda ama geçemiyoruz

16 Ocak 2013, 13:50 Alıntıyla Cevap Ver
Ozaman Hep yakin moongateden gidilecek yerler olsun şindi Gemiyle gidilecek yerler var o yüzden.

16 Ocak 2013, 14:34 Alıntıyla Cevap Ver
bence sacma olmus her yeniliklerde wolf deed veririse serverda wolfun degeri kalmıo gide gide.

Proje Lideri
16 Ocak 2013, 15:18 Alıntıyla Cevap Ver
saçma olmayacak şekilde ayarlandı oranlar.

ayrıca gemi ile gidilecek neresi var ki? biz hepsini denedik gidilebilmesi açısından.

16 Ocak 2013, 15:24 Alıntıyla Cevap Ver
3-4 tane harita açtım hepsi shame bölgesinde. yaklasık 20dk koştum vardım ama agzına kadar yaratık dolu küçücüük yollar. bilinçli olarak mı yapıldı bunlar ? haritaya ulaşamıyoruz. 20dakika koştuktan sonra rottin tek atıyor hobba safe

16 Ocak 2013, 16:12 Alıntıyla Cevap Ver
esram demiş ki:
forzaleta demiş ki:
esram demiş ki:
3-4 tane harita açtım hepsi shame bölgesinde. yaklasık 20dk koştum vardım ama agzına kadar yaratık dolu küçücüük yollar. bilinçli olarak mı yapıldı bunlar ? haritaya ulaşamıyoruz. 20dakika koştuktan sonra rottin tek atıyor hobba safe

rottin tek atıyorlar birde hazineler cok uzakta tek yedikten sonra koş olmuyor , bunun için runebook eklenmesı gerekıyor ama buda saçma olur bence hazıneden rottin'leri kaldırılması lazım diye düşünüyorum başka bi canavar koyulsun.

hazine degil hazineden ayrı shame bölgesi full yaratık dolu normal spawn npcsi. onların temizlenmesi lazım

http://d1301.hizliresim.com/15/j/j07wu.jpg

böyle al işte canavarı keserken oluyoruz

16 Ocak 2013, 16:49 Alıntıyla Cevap Ver
ayrıca shame bölgesi gemi istiyor 3 harita orda kaldı geçemiyoruz istiyorsunuz haritalerı vereyim hepsi shame level 2 de karışa az bi kara parçası var ordaya geçmek teleportta işlemiyor gemi gerekiyor

Riot

Rütbe: Er
Honor Puanı: 79

Banlandı
16 Ocak 2013, 17:13 Alıntıyla Cevap Ver
den1ss demiş ki:
Bence Markla yada krediyle değilde npc kesek elde edilse Hazine haritaları daha iyi olur. bazı playerlar kolay mark kasamıyorlar. 1k 2 k arası strsi olan npcler eklense dungeonlara treasure map cıksın atıyorum %20 oranla yada %10 daha düşükte olabilir bu sefer esit olur herkez yoksa 3klık binegi olan catır catır mark kasıyor herkezin altında 3klık sınır binek yok..

+1

Proje Lideri
16 Ocak 2013, 17:38 Alıntıyla Cevap Ver
hazine sistemi actionı öldürmesin diye, hazine haritaları sadece mark ile satılacaktır. unutmayın, etkinliklere katılarak da mark kasabilirsiniz. ayrıca sos bottle 60 mark'a düşürüldü.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 3 sayfa) Sayfa 1, 2, 3  Sonraki