Forum Ana Sayfası -> Duyurular -> Sunucu 56b'ye Yükseltilmiştir

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
 Mesaj  Sunucu 56b'ye Yükseltilmiştir
taz

Proje Lideri
01 Temmuz 2008, 00:36 Alıntıyla Cevap Ver
Arcanum başarılı bir şekilde 56b'ye yükseltilmiştir. Geçişte hiçbir item veya binek kaybı yaşanmamıştır. Bir önceki versiyonda binekler bilinmeyen sebeplerden dolayı silinebiliyordu. Bu yeni versiyonda binek silinmesi diye bir şey kalmamıştır. Artık binek silinmesi şikayetleriniz dikkate alınmayacaktır. 56b ile birlikte yeni safe alan devreye girmiştir. Önümüzdeki günlerde can alıcı yeniliklerle sizlerleyiz.

Kullanıcı hesap bilgilerini gör Özel mesaj gönder

01 Temmuz 2008, 04:06 Alıntıyla Cevap Ver
Emeği geçen herkese teşekkürler! Safe alan oldukça güzel,can alıcı yenilikleride bekliyoruz umarım safe alan guzelligi hafif bir giriştir

Banlandı
01 Temmuz 2008, 11:12 Alıntıyla Cevap Ver
Yeni sistemle beraber gelecek olan binek saticilari, sunucudaki; yetkililer sayesinde haksiz kazanc elde eden oyuncu sayisini yukseltir. Deneyimlerime dayanarak soyluyorum ki; olusturdugunuz sistemde (yaratilan herseyin ustunde yaraticisinin yazmasi) redaksiyon olusumu kisitlanmisti, tek bir sekilde farkedilmeden cikar yol bulunabilirdi (ki aciklamak istemiyorum) yeni gelecek sistemle beraber cok basit bir yol acilacak.
Bana kalirsa zaten PvP sunucularinda binekler olmamali, yalnizca eterik (ethereal) binekler kullanilmali; boylece hem oyuncularin ici rahat eder ve sunucu hedefledigi amaca hizmet ederek PvP 'yi kalitelestirir. Gerek sunucunun yeni gelecek oyunculara el ayak olmasi acisindan da bineklerin olmamasi daha olumlu basmaktadir, ki yeni gelen oyuncular karsilarinda 5 aydir olmemis bir Nightmare binegi gorduklerinde sunucudan uzaklasabiliyorlar. Burasi bir PvP serveri diye umuyorum; PvNightmare olmamasi gerek.

01 Temmuz 2008, 12:01 Alıntıyla Cevap Ver
Sunucunun 56b'ye geçmesi ile bir sürü bug ortaya çıktı. Bulduğum bug'ları elimden geldiğince bildirmeye çalışacağım , bug abuse yapanlara karşı lütfen dikkat edin yetkili arkadaşlar :wink:

01 Temmuz 2008, 12:04 Alıntıyla Cevap Ver
kelepir demiş ki:
çok sağlun da bi binek spawnları nezaman koyuncak ve binek stone koyulucakmı bunların hepsi bi çelişkimi bu üçümü istiyorum
Bugün 01*07-08Tarihinde Konulacagı SöylediArkadasım...

Proje Lideri
01 Temmuz 2008, 12:27 Alıntıyla Cevap Ver
killyou demiş ki:
Taz bu eski 200 playeri aşan safe alan. Demmekki gene 200 player amaçlıyorsun. İnş amacına ulaşırsın.Yenilikleri bekliyoruz.

yer aynı ama mekan farklı
biraz büyütüldü, zemin değiştirildi, merdivenler falan eklendi.
bazı kısımları silindi değiştirildi.

01 Temmuz 2008, 17:35 Alıntıyla Cevap Ver
Pavel'e katılıyorum fazlasıyla,zaten daha önce sırf bu olay üstüne konular açıldı,birinide ben açmıştım ve o zaman yetkili bir kişi " bu durumdan rahatsız olunduğunu ve o zaman için olmasada ilerisi için birşeyler düşünüldüğünü " söylemişti.. Bu 56b'ye geçiş tam zamanı gibi aslında değişiklikler söz konusuyken,keşke burası tam anlamıyla pvp serverına dönse artık..pvb(binek) ten bıktık fazlasıyla,teketek bile eve kaçıp içerde bineğine sırtını dayayıp "gelsene hadi gelsene" diyenler,tek vuruşla attan düşürüp bineğini üstüne salanlar..Lütfen ayarı çekin artık..

01 Temmuz 2008, 18:09 Alıntıyla Cevap Ver
Sayın pave eğer içimizde böyle birisi varsa allah belasını versin.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    1. sayfa (Toplam 1 sayfa)